Moti

And shtuna me diell, po and diela?

And shtuna me diell, po and diela?

Këtë të shtunë, sell ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike me mot me kthjellime si dhe vranësira mesatare e kalimtare, kryesisht përgjatë relieveve sickness në orët esditës.

Don't forget that, if you want to know what to do, you will find the peripheries if you don't know where to go from here. Motif te jetë më intervale kthjellimesh si dhe alternatime vranësirash të cilat dotë pasohen me reshje shiu me intensitet të ulët dhe shtrëngata afatshkurtra locale në pjesën më të madhe të nga oret esditës deri në orët and pasdites.

It was do te fryjë and lehtë me drejtim juglindje-veriperëndim me shpejtësi 1-5m/sek, ndërsa përgjatë vijës bregdetare e lugina fiton shpejtësi 7-11m/sek shoqëruar me valëzim në dete te forcës 1 -2 balls.