Lajme nga Bota

A book reveals who was the king who commented on the skin color of Meghan and Harry's children

A book reveals who was the king who commented on the skin color of Meghan and

A new book is making a bomb claim to the royal family, bringing to light the name of the king who commented on the skin color of Meghan and Harry's children.

Recall that in March 2021, Prince Harry and Meghan Markle conducted a comprehensive interview with Oprah Winfrey about their separation from the royal family. During the interview, the Duchess made stated that a member of the royal family expressed concern about the possible color of Archie's skin.

A book reveals who was the king who commented on the skin color of Meghan and

Libri i ri i gazetarit dhe autorit Christopher Andersen , “Brothers And Wives: Inside The Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan” pretendon se ishte Princi Charles ai që i bëri komentin gruas së tij dukeshës Camilla .

Më 27 nëntor 2017, disa orë pasi çifti u fejua publikisht, Princi Charles thuhet se e pyeti gruan e tij: "Pyes veten se si do të duken fëmijët?"

Camilla ishte "disi e befasuar" nga pyetja dhe me sa duket iu përgjigj atij me: "Epo, absolutisht të mbrekullueshëm, jam e sigurt".

Më pas ai u përgjigj: "Dua të them, Si mendoni se do të jetë ngjyra e lëkurës së fëmijëve të tyre?"

A Palace spokesman responded to the allegation by saying, "This is a fabrication and it is not worth commenting on further."

Tiranapost.al